Reklam Danışmanlığı

Sanal ortamda var olmak, marka bilinirliğinizi arttırmak ve satışlarınızı arttırmak için reklam şart! DalgaMedya sanal ve basılı ortamda elinizi güçlendirecek hizmetlerle sizlerle!

Sizde Reklam Danışmanlığı hizmeti için teklif alın!

 

 

 

Google analytics ile reklamlarınızın performansını analiz ediyor ve takip ediyoruz. bütün raporların doğrultusunda gerekli değişiklik ve güncellemeleri yaparak verimliliği arttırır.

Elde ettiğimiz analizlerle; trafik kaynağı, bölge, dil, tarayıcı, cihaz, yaş gurubu ve hatta cinsiyete kadar analiz ediyor bunlara ek olarak trafik yoğunluğu, backlink ve yoğun saatleri inceliyor hemen çıkma oranına göre reklam performansınızı sınıflandırıyoruz.

 

Hakettiğiniz hedef kitleye DalgaMedya ile ulaşın. DalgaMedya Adwords alanında sizlere uzman danışmanlık sağlıyor!

Adwords aracılığı ile sizi google sıralamalarında üstte çıkarıyoruz ilgili anahtar kelimeleri tespit ederek en verimli sonuçları almanızı sağlıyoruz. DalgaMedya Google Adwords Reklamlarında 5 yıllık tecrübesi ile sizlere değer katmaya hazır! Anahtar kelimeler, geri dönüşümler, analizle, tıklama başına maliyetler, reklam içeriği, etkileyici kampanya başlıkları, sizi en üst sırada çıkaracak ilgili terimler ve adwords ile elde edilen trafiğin tespiti ve analizi gibi pek çok eşsiz değeri sizin yerinize inceliyor reklam stratejilerinizi buna göre geliştiriyoruz.!

Size ise sadece arkanıza yaslanıp bu eşsiz hizmetin tadını çıkarmak kalıyor! Sanal dünyada var olmak için adwords! adwords’de var olmak için DalgaMedya!

 

 

Adwords Nedir?

Google Adwords, metin bazlı bir reklam modelidir. Sunulacak reklam, genellikle belli limitler içinde kullanacağınız satırlardan oluşmaktadır: “İlgi çekici başlık”, “Açıklama satırı”, ve “site alan adı”.

Reklamınız, reklam veren tarafından gösterildiğinde değil, reklamı gören kişiler tıkladığında ücret ödersiniz. Bu ücret, reklamınızın gösterilmesini istediğiniz anahtar kelimelerde yaşanan rekabete göre değişir. Reklamınızın rakipler arasından sıyrılıp ön sıralarda gösterilmesi için daha çok ücret ödemeniz gerekmektedir. Kısacası, bir tür açık arttırma sistemi gibidir.

 

Adwords Nasıl Çalışır?

AdWords’ün nasıl çalıştığını anlamak ve reklam bütçenizden en iyi şekilde yararlanmak için anahtar kelimeler, yerleşimler, Reklam Sıralaması, teklifler ve Kalite Puanı gibi bazı yapı taşları hakkında daha fazla bilgi edinmeniz önemlidir.

Seçilen kelimeler ve kelime öbekleri aratılan anahtar kelimelerle özdeşleştiği zaman reklamlarınızın görünme olasılığı artacaktır. Eğer siz orijinal yedek parça satıyorsanız, anahtar kelime olarak kampanyanızda ‘orijinal yedek parça’ ifadesini kullanabilirsiniz. Ziyaretçiler Google’a orijinal yedek parça yada benzer bir terim yazdığında, arama sonuçlarının yanında reklamlarınız görünebilir. Ayrıca orijinal yedek parça satışı yapan Google’la alakalı tüm kanallar ve web sitelerinde reklamlarınız görünebilir.

İpucu: Reklam verirken anahtar kelimeleriniz spesifik olması sizi yatırımlarınızı da olumlu yönde artıracaktır. Örneğin; yedek parça satışı yerine orijinal yedek parça temini gibi kendi alanlarınızı içerek daha özgü anahtar kelime grupları oluşturmak daha yararlı olacaktır.

 

 

Adwords İle var olmak için doğru adres DalgaMedya!

 Reklam Danışmanlığı Teklif Formu


* Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur.

  • Adınız soyadınız, Firma Unvanı*
  • E-Posta Adresiniz*
  • Telefon Numaranız/
  • Sektörünüz (varsa)
  • İstenilen Özellikler*
    Adwords DanışmanlığıAdsense DanışmanlığıBütçe PlanlamaAnahtar Kelime AnaliziTıklama Başı Maliyet (en uygun fiyata en yüksek tıklamayı alın)
  • Proje Detayı*
  • Bu iş için ayrılan bütçe (Aylık)?*
  • Ek Dosya