Grafik Tasarım

DalgaMedya kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak yenilikçi tasarımlarıyla hizmetinizde!

Sizde DalgaMedya’nın usta ellerinden çıkan yeni fikirleri içinde barındıran grafik tasarımlarını kurumsal kimliğinize yansıtmak için tıklayın ve teklif isteyin.

 

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik Tasarım – Graphic Design, bir mesajı görsel yolla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak amacıyla logo, afiş, büyük boy sokak afişi (billboard), basın ilanı, ambalaj, kitap, dergi, tanıtım filmleri, çizgi film gibi tasarımları yazılı ve görsel elemanlarla sanatsal ölçütler içinde tasarlayan ve çizen kişileri yetiştiren eğitim dalıdır.

 

 

 

 

Kurumsal Kimlik Çalışması

DalgaMedya firmanız için tek pakette tüm kurumsal kimliğinizi yansıtır!

Poşet, antetli kağıt, kaşe, kalem, kartvizit, yaka tanıtım kartı, zarf, dosya ve usb bellek gibi tüm ofset mazlemelerinde tek ve düzenli bir tasarım ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarın.

 

 

 

 

Neden Grafik Tasarım?

 

Grafik tasarım çalışmalarında tüm kurumsal kimliğiniz aktarmak istenilen algı ile hedeflenen kitleye ulaştırılır. Tasarımda kullanınan malzeme,renk,düzen ve hizalama gibi pek çok element alıcı kitlede bir algı oluşturur ve bu algı sayesinde marka bilinirliği arttırılır.

 

Seçilen her rengin alıcı kitlede bir algı oluşturduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. DalgaMedya tüm tasarımda projenin sektörü, istenilen çağrıyı bu renk kitleleri ile oluşturur ve alıcı kitlede akıllarda bir algı oluşturur. Bu sayede proje sonuçlandığında sadece bir tasarım değil bir algı hikayesi de oluşturulur, DalgaMedya bu prensiple tasarımlar yapar ve müşterilerine hangi rengi neden kullandığını da detaylıca anlatarak projeyi teslim eder.

 

 

Logo Çalışması

Bir kurum veya kuruluşun kendine seçtiği, bazı ticaret eşyası üzerine konulan, o eşyayı üreten veya satanı tanıtan resim, harf vb. özel işaret, logo.

Ticaretin başlamasıyla bir malın, bir ürünün diğerlerinden ayırt edilmesi gerekliliği de doğmuştur. Zamanla bazı ürünlerin taşıdıkları özellikleriyle rakiplerinden ayrılmaya, aranılır olmaya başlaması, bunların kolay ayırt edilmesi gerekliliğini, üzerlerine bazı işaretler koyma zorunluluğunu getirmiştir.

O dönemde okuryazar kitlenin fazla olmaması bu işaretlerin, yani markaların daha çok semboller şeklinde oluşmasına neden olmuştur.Grafik Tasarım Teklif Formu


* Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur.

  • Adınız soyadınız, Firma Unvanı*
  • E-Posta Adresiniz*
  • Telefon Numaranız/
  • Sektörünüz (varsa)
  • İstenilen Özellikler*
    LogoKartvizitKalemlikKalemBloknotAntetli KağıtKaşeTeklif FormuFaturaPoşetİç DizaynTakvimDergiBroşürAfişReklamİlanKurumsal KimlikÇoklu Dosya Türü(Corel, Illustrator dahil)
  • Proje Detayı*
  • Bu iş için ayrılan bütçe?*
  • Ek Dosya