Hakkımızda

DalgaMedya Grafikten seslendirmeye, videodan kurguya, e-ticaret desteğinden, adwords desteğine, site analizinden, metin yazarlığına ve daha pek çok alanda faliyet gösteren bir medya kuruluşudur.

Hizmetlerine çok uzun zamandan beri devam eden ekibimizin DalgaMedya adı altındaki faliyetleri 2017 yılında başlamıştır.

DalgaMedya Alanlarında uzman, yenilikçi, dinamik, girişken ve realist bir anlayışla hizmet vermekte ve hizmetlerinin desteğini sağlamaktadır.

Misyonumuz:

DalgaMedya olarak müşterilerimizi, ticaret parçası değil kattığımız değerlerin temsilcisi olarak görmekteyiz. bundan dolayıdır ki yaptığımız tüm işler kattığımız değerlerin değerli temsilcileridir. Elimizden, dilimizden çıkan tüm işler bizim insanlarla buluşan yüzümüz değerimizdir. DalgaMedya olarak değer katmayı ve kattığımız değerleri iş ortaklarımızla taçlandırmayı misyon edindik.

Vizyonumuz:

DalgaMedya olarak vizyonumuz iş yaptığımız değerlere elimizden, dilimizden ürettiğimiz değerleri katmak ve iş ortaklarımıza kattığımız değerlerin desteğini sürdürmektir. Vizyonumuz farklı olmak, fark yaratmak ve iş ortaklarımızı bu farklı değişime entegre etmektir.